22.04.2019

Применение методики лечения доктора Скачко

сахарный диабет

жировой гепатоз

угревая сыпь

дисбактериоз , ожирение

повышение иммунитета

витилиго

повышение потенции

ПМС

мастопатия

солевой диатез

боль в суставах

остеохондроз

диабетическая ангиопатия

гипертония, ВСД

фитнесс-спорт атеросклероз

венозная сеточка

Режим правильного харчування регулює вагу і подовжує життя! PDF Печать E-mail
26.09.2013 09:32
Для чого Вам необхідно витримувати режим правильного харчування? Звичайно ж, для того щоб добре працював весь організм, кожна його клітинка, кожен орган або система! І не день або місяць, до вихідних або до відпустки, а десятиліття! Ви ж хочете працювати на себе? А жити довго і без хвороб? Режим правильного харчування людини регулює вагу. Іншими словами дозволяє провести як безпечне зниження ваги або схуднення, так і забезпечить набір маси тіла, збільшення ваги, лікування дистрофії, анорексії! Одночасно правильний режим харчування дозволяє провести очищення організму і продовжує життя! Ви розумієте, наскільки Вам це необхідно ?
На жаль, більшість починає щось робити, коли рівень здоров'я починає знижуватися, вага істотно відхиляється від норми. А буде при цьому надмірна вага (ожиріння) або нестача ваги (дистрофія) - несуттєво! Вам сподобається, якщо побутова техніка або автомобіль будуть працювати не на повну потужність? Купили дорогий мерседес, а їздить гірше, ніж дешевий Запорожець? А Ваш організм коштує більше 2-3 млн доларів! І як Ви ставитеся до такому внеску у Ваш власний банк Здоров'я, до такого коштовного подарунка від Ваших батьків? Що робите, щоб продовжити власне життя?
Як низька маса тіла або дистрофія, так надмірна вага або ожиріння супроводжуються різними хронічними або гострими захворюваннями. У будь-якому випадку грубо порушений обмін речовин! Хвороби своїми загостреннями періодично повертають людину до питання: як забезпечити собі правильне харчування, правильний режим харчування і зберегти здоров'я, забезпечити довголіття? Ви хоч раз ставили собі таке питання? І якою була відповідь?

Коли шукають правильний режим харчування для похудання , то як правило вже мають оде або кілька захворювань.
Надмірна вага дає навантаження на суглоби, в яких розвиваються дистрофічні процеси: остеохондроз хребта, артроз гомілковостопних, колінних, тазостегнових суглобів. Що забороняє проводити зниження ваги, займатися схудненням шляхом застосування фізичних навантажень!
Надмірна вага дає збільшення довжини кровоносного русла: жирову тканинутакож  необхідно годувати та підтримувати! Кожен додатковий кілограм ваги, маси тіла - це додаткові сотні кілометрів судин! В результаті ожиріння серця, з'являється міокардіодистрофія (дистрофія серцевого м'яза), а серцебиття і задишка розвиваються вже при невеликому фізичному навантаженні! Тиск підвищується легко! І первинно з'являється вегето - судинна дистонія за гіпертонічним типом! А часто підвищений тиск стає нормою. І ВСД легко перетворюється на гіпертонічну хворобу! І з'являється ще одне протипоказання, вірніше: категорична заборона проводити зниження ваги в спортзалі !
Надмірна вага це переїдання! Переїдання жирів викликає ожиріння печінки (жировий гепатоз) і прискорює атеросклероз судин. Переїдання вуглеводів збільшує ризик цукрового діабету 2 типу або діабету людини похилого біологічного віку. Причому розвивається цукровий діабет 2 типу або підвищення рівня цукру в крові вище 6 ммоль/л (зона небезпеки - 4,5-5,9 ммоль/л) на тлі ожиріння у дітей і підлітків! Цукровий діабет небезпечний ще й тим, що розвивається діабетична ангіопатія і в ще більшій мірі прискорюється атеросклероз. Ці небезпечні ускладнення з боку судин абсолютно забороняють фізичні навантаження. І призначають режим правильного харчування для похудання як єдино вірний і безпечний шлях !
Надмірна вага призводить до поступового зниження функції щитоподібної залози, гальмує обмін речовин, що в ще більшій мірі прискорює атеросклероз судин ...
Якщо надмірну вагу намагаються знизити будь-яким способом, але ігноруючи правильний режим харчування для схуднення, зниження ваги, то виведені з жирової тканини краплі жиру легко і просто накопичуються в клітинах печінки. І ожиріння печінки (жировий гепатоз) посилюється. А при цьому різко підвищується рівень холестерину в крові і все той же атеросклероз судин ...

Правильне харчування для регуляції ваги в першу чергу це режим правильного  харчування !
Банально, але без режиму харчування нікуди! Що таке режим харчування? Це частота введення в організм їжі, яка дозволяє підтримувати в крові потрібний рівень різних компонентів для обміну речовин. Коли їжа в травну систему надходить регулярно, вона поступово всмоктується в кров і може безпосередньо, без накопичення в організмі, використовуватися працюючими клітинами. Що використовується для схуднення або зниження ваги. А також дозволяє вийти з дистрофії. Як Ви думаєте, зможе будь-яка техніка працювати справно, якщо їй давати живлення від випадку до випадку? А Ваш організм ще працює справно?

Режим правильного харчування людини це режим харчування мінімум 5 разів на добу! Причому це відноситься і до тих, хто шукає, як схуднути, хоче знизити вагу, і до тих, хто хоче набрати вагу! Що роблять у розвинених країнах, що відносяться до країн з найбільшою кількістю довгожителів. І де живуть в середньому по 80 років! А Ви скільки реально хочете прожити? Про це треба думати завжди - Ви найкращий приклад для своїх дітей та онуків! Навіть потенційних!

Чому режим правильного харчування для похудання це мінімум 5 разів на добу? А може бути і частіше, до 7-8 разів! Більш рідке харчування періодично викликає в крові дефіцит і конфлікт між клітинами і органами за окремі з'єднання. Що створює фон для порушення обміну речовин, прояви захворювань. На рівні клітин - умови жорсткої конкуренції, як при капіталізмі! А Ви хотіли б створити своїм клітинам якщо не комунізм, то хоча б розвинений соціалізм, як у Швеції? Коли не думаєш, чим нагодувати сім'ю, у що одягнути, куди поїхати у відпустку?

В умовах рідкісного прийому їжі, але великими порціями Ваш організм у спробі підтримувати обмін речовин змушений робити накопичення! А практично безрозмірне депо для запасних калорій - це жирова тканина! З'являється ожиріння! А потім і питання: як безпечно знизити вагу, як швидко схуднути?

Якщо ж харчування відбувається не тільки рідко, а ще й невеликими порціями, то мала кількість поживних речовин в крові призводить до поступового розвитку дистрофії внутрішніх органів! У першу чергу розвивається дистрофія міокарда (міокардіодистрофія), м'язової тканини, сітківки, органів статевої системи... І з'являється інше питання: як набрати вагу, збільшити масу тіла, провести лікування дистрофії ?

Режим правильного харчування для набору маси тіла, збільшення ваги це 4-5- кратний прийом їжі. Коли виникає питання: як набрати масу тіла або збільшити вагу? Коли є дистрофія, а їй часто супроводжує і анорексія. А при цьому апетит знижений або апетиту немає зовсім. А приймати їжу необхідно на тлі здорового апетиту. У цьому випадку правильний режим харчування для набору маси, збільшення ваги буде залежати від того, як часто виникає апетит. Приймати їжу без апетиту не має особливого сенсу, оскільки при цьому їжа погано перетравлюється і засвоюється. Але покращуючи роботу печінки можна легко викликати появу апетиту.

Що Вам дає рідке харчування? Викликаючи різкі коливання об'єму і в'язкості крові, рідке харчування випробовує на міцність всю серцево - судинну систему. Ви ж розумієте, що вся переварена їжа потрапляє в кров, різко збільшуючи об'єм і в'язкість крові! Індикатор - насичення після їжі, така солодка знемога! І при цьому якщо слабкіше виявиться серце, то Ви ризикуєте викликати такий стан як гостра серцева недостатність! Або як мінімум з'являється вегето - судинна дистонія або ВСД. Слабкість серця або судин - перша за частотою причина смерті! Інфаркти 100 років тому називали «ресторанною хворобою»! Причину пояснювати не треба? Вона зрозуміла і школяру !

Трохи фізіології людини. Серце за добу перекачує 12-15 000 літрів крові, кожні 4-5 днів 1 залізнична цистерна! Як Ви думаєте, серцю легше перекачувати розведене молоко або густу домашню сметану? Сметана краще в харчуванні, а рідке молоко в судинах! Або у Вас інша думка? А статистика смертності - вперта річ! А міокардіодистрофія (дистрофія міокарда) розвивається як при недостатньому, так і при надмірній вазі !

Режим правильного харчування людини в другу чергу вимагає застосувати збалансований раціон харчування, раціональне харчевання! Що таке збалансований раціон харчування? Це регулярне виконання декількох умов.

По-перше, щоденне введення в травну систему від 20 до 40 різних продуктів харчування. Різноманітність раціону - основа Вашого здоров'я! Змушувати клітини працювати на вбогому раціоні - собі дорожче! Все одно нема на чому! Чи не підмажеш - не поїдеш! Годувати треба правильно !

По-друге, здатність травної системи повноцінно переварити їжу і поставити в кров. Їжа повинна бути поживною і легко засвоюватися! Якщо є проблеми з травленням, часто виникає печія, нудота, біль у шлунку, здуття кишечника - швидше за все Вам необхідно лікування дисбактеріозу кишечника, видалення глистів та паразитів. Інакше частина їжі йде в каналізацію. І далеко не найгірша! А може Вам байдуже: Ви засвоїте продукт харчування або паразити? Хоча клінічно Вам виставлять гастрит, ерозивний гастродуоденіт, виразкову хворобу, хронічний панкреатит ...

По-третє, здатність печінки переробити в властиві тільки Вашому організму компоненти. Одночасно очистивши від продуктів неповного перетравлення, несучих генетично чужорідну інформацію. А також прониклих в кровоносне русло з продуктами травлення мікроорганізмів і їх токсинів з кишечника. Чим вище якість продуктів харчування - тим легше працювати Вашій печінці! Якщо ж є серйозні проблеми - метод страуса не працює! Хронічний гепатит, жировий гепатоз, стеатогепатит треба лікувати! І чим раніше почати, тим краще! І менше ускладнень !

Коли застосовується режим правильного харчування для схуднення, повноцінне засвоєння білків в печінці допомагає активувати обмін речовин не перевантажуючи видільну здатність нирок. А коли застосовується режим правильного харчування для набору маси, збільшення ваги білки використовуються на усунення дистрофічних процесів в органах і тканинах. Хороша робота печінки - головна умова в обох випадках!

По-четверте, здатність серцево - судинної системи доставити все необхідне в капіляри, звідки клітини можуть отримувати ті самі 500 різних компонентів! І не відчувати голод, а Вам не створювати сюрпризів загостреннями захворювань! І ожиріння, і дистрофія незмінно призводять до міокардіодистрофії! Чим раніше Ви почнете лікування, тим легше відновити організм !

Режим правильного харчування людини у третю чергу це очищення організму!
Чому тільки в третю чергу? Та просто від голоду клітини загинуть швидше, аніж від вироблених в організмі токсинів! Але очищення організму - необхідна умова, що підтримує здоров'я, високу якість життя і активне довголіття! Вам це необхідно?

Більшість людей сьогодні, а потенційно - все населення планети в не такому вже й віддаленому майбутньому буде жити в умовах поганої екології. І в цих умовах очищення організму необхідно проводити в постійному режимі. Причому відкладати не можна! Поки Ви відкладаєте, токсини руйнують клітини і скорочують тривалість Вашого життя! Спочатку це непомітно. А коли з'являється клітинна недостатність - можна лише «консервувати» організм на залишках здоров'я. Повернення немає! Ви повинні це розуміти!

Однак, якщо Ви постійно виконуєте перші 2 умови, то очищення організму вже йде. Робота печінки як найпотужнішого фільтра крові дуже добре реагує на правильний режим харчування! Застосовуючи який печінка через жовчний міхур скидає жовч в кишечник. І на звільнене місце печінка продовжує фільтрувати кров! Проводити очищення організму від пестицидів, гербіцидів, канцерогенів, інших хімічних речовин! Найскладніше - вибрати час і спосіб перекусу! Але Ви ж розумієте, що це конче необхідно для Вашого власного здоров'я?

В умовах дефіциту часу сьогодні режим правильного харчування людини повинен включати перекус. Щоб перекушування було виконаємо, він повинен бути коротким, готуватися практично в будь-яких умовах, використовувані компоненти повинні мати презентабельний вигляд. Звичайно, можна з собою носити і бутерброди! Але їх знову ж таки хтось повинен готувати, а вони мають тенденцію накопичуватися. А з часом і псуватися! Якщо Вам за перекус буде соромно - дуже складно буде себе мотивувати продовжувати.

Тому я як варіант можу запропонувати кілька продуктів на вибір, які легко вкладаються в режим правильного харчування людини. Всі умови дотримані! І висока якість, європейські стандарти, легкість приготування, і зручна в перенесенні упаковка, і збалансований склад, і легкість засвоєння.

Комментарии (4)Add Comment
0
...
Автор: Валерія, Октябрь 27, 2013
Режим правильного харчування для вагітної?
0
...
Автор: Доктор Скачко Борис, Октябрь 31, 2013
Режим правильного харчування для вагітних це також не менше 4-х раз на добу! Уявляєте, жінка вживає їжу 1-2 рази на добу? Так дитина з неї усі соки вичавить, щоб не припиняти активного росту. Якщо ж не зуміє - гіпотрофія плоду. Або іншими словами - порушення внутрішньоутробного розвитку плода.
Тому режим правильного харчування для вагітної повинен бути. І харчуання не менше 4-х раз!
0
...
Автор: Мария, Март 10, 2014
Белковую пищу (мясо) лучше употреблять без хлеба или с хлебом?
0
...
Автор: Док, Ноябрь 13, 2014
Написали про все насвете, только не о питании! Одна водичка.

smilies/angry.gif

Написать комментарий
smaller | bigger

security code
Напишите отображаемые буквы


busy
26.09.2013 09:47
  Автор: Administrator